GROSS smulkintuvai – tai kokybės ir patikimumo garantas. Vokietijos gamintojas GROSS gamina medienos, plastiko, popieriaus ir kitų  medžiagų smulkintuvus ir briketavimo įrenginius, todėl gali pasiūlyti geriausią technologiją pagal kiekvieno kliento poreikį. GROSS smulkintuvai – tai ilgaamžiai ir patikimi įrengimai, kurie išlaiko technines savybes net ir po ilgo naudojimo. Šie smulkintuvai sukurti ir pritaikyti medienos, plastiko, popieriaus, kartono ir kitų industrijų veikloje susidarančioms atliekoms smulkinti iki užsakovo pageidaujamo dydžio.

Vieno veleno smulkintuvai medienai

GAZ 62; GAZ 82; GAZ 82S

Šios grupės  smulkintuvai yra sukurti smulkaus verslo bei individualių poreikių tenkinimui. Jų atliekų smulkinimo našumas svyruoja nuo 0,9 m3/h iki 4,8 m3/h priklausomai nuo smulkinamos medžiagos tipo, pasirinkto modelio bei norimos frakcijos dydžio. Šie itin kompaktiški įrenginiai naudojami medienos, plastiko, kartono ir kitų atliekų smulkinimui.

Vieno veleno smulkintuvas GAZ 62 E, 62 ir 62 S

GAZ 102; GAZ 120S; GAZ 132S; GAZ 152S; GAZ 182S; GAZ 202S

Šie industriniai medienos, plastiko ir kitų medžiagų smulkintuvai yra sukurti dideliems medžiagų kiekiams apdoroti – smulkinti. Jie pritaikyti visų tipų medienos ir jos atliekų smulkinimui. Šie įrengimai pritaikyti eksploatacijai tiek vidaus tiek ir lauko sąlygomis. Įrenginio galia leidžia užtikrinti pageidaujamą našumą dirbant nepertraukiamai. Šių smulkintuvų našumas svyruoja nuo  3,3 m3/h iki 14 m3/h priklausomai nuo pasirinkto įrenginio ir smulkinamos medžiagos.

GAZ 82 - GAZ 202 S (600 x 472)

Keturių velenų smulkintuvai medienai, plastikui ir kitoms medžiagoms

GZ 30; GZ 40; GZ 50; GZ 60

Itin galingi keturių velenų smulkintuvai pritaikyti negabaritinių atliekų smulkinimui. Šie smulkintuvai gali susmulkinti labai ilgas atliekas tokias kaip rastai,  lentos, paletės ir kartonas bei  kitos pakavimo atliekos.

Keturių velenų smulkintuvai medienai, plastikui ir kitoms medžiagoms

Horizontalūs smulkintuvai medienai, plastikui ir kitoms medžiagoms

GHZ B4; GHZ B6; GHZ 3; GHZ 4; GHZ 6

Šio tipo smulkintuvai sukurti ilgų medžiagų smulkinimui. Smulkinama medžiaga į šį įrenginį yra tiekiamai ne vertikaliai, o horizontaliai. Horizontalus medienos smulkintuvas gali būti naudojamas ten, kur gamybos metu susidaro itin ilgos energetinio potencialo turinčios atliekos. GHZ klasės smulkintuvai taip pat naudojami stacionariam rastų smulkinimui.

horizontal shredder

Vieno veleno smulkintuvai plastikui

GAZ 82 K – 252 K

Smulkintuvai su specialu rotoriumi ir dviem eilėmis peilių yra sukurti ir pritaikyti specialiai plastiko atliekų smulkinimui. Šie įrenginiai smulkina visų rūšių plastiką ir jo atliekas iki norimos frakcijos dydžio.

Vieno veleno smulkintuvai plastikui