Vieno veleno medienos smulkintuvai GAZ 52

GAZ ÖKO (542 x 600)Tvirtasis GAZ 52 serijos medžio smulkintuvas smulkina įvairias medžiagas, tokias kaip mediena, kartonas, plastikas ir daugelis kitų. Visa tai atlieka ekonomiškai ir efektyviai. Smulkintuvai gali būti pritaikyti pagal kiekvieno kliento specifinius reikalavimus pralaidumo kiekiui ir perdirbamą medžiagą. GAZ 52 serijos smulkintuvai suprojektuoti taip kad būtų kompaktiški, tačiau didelio našumo.

Gaz 52 medienos smulkintuvas newheat.lt

Vieno veleno smulkintuvai GAZ 62 E, 62 ir 62 S

Vieno veleno smulkintuvas GAZ 62 E, 62 ir 62 S

GAZ 62 serijos įvairių medžiagų smulkintuvai smulkina medžiagas, tokias kaip mediena, kartonas, plastikas ir daugelis kitų. Dėl savo tvirtumo ir kitų privalumų viską smulkina ekonomiškai ir efektyviai. Smulkintuvus galima sureguliuoti pagal kliento pageidavimus, susijusius su pralaidumu, perdirbama medžiaga ir kt. GAZ 62 serijos smulkintuvai yra kompaktiški ir suprojektuoti taip, kad būtų užtikrintas aukštas našumas.

Medžiaga paduodama per bunkerį priešais hidrauliškai valdomą stūmiklį, kuris stumia medžiagą nuo apkrovos priklausančio valdymo į sukamąjį rotorių. Medžiaga susmulkinama tarp rotoriaus peilių ir fiksuoto peilio. Stūmiklyje yra valytuvų juostelės, kurios neleidžia medžiagai patekti tarp stalčiaus ir mašinos korpuso. Perforuotas sietas su skirtingais skylių diametrais lemia skiedrų arba drožlių dydį.

Pagamintos drožlės gali būti pašalintos iš smulkintuvo naudojant siurbimo įrenginį arba sraigtinį konvejerį. Kai tik bunkeryje esanti medžiaga yra visiškai susmulkinta, smulkintuvas automatiškai išsijungia.

Gaz 62 E, 62 ir 62 S medienos smulkintuvas newheat.lt

Vieno veleno lėtai besisukantys medienos smulkintuvai GAZ 82-202 S

GAZ 82 - GAZ 202 S (600 x 472)

GAZ 82 ir GAZ 82 S serijos medienos smulkintuvai specialiai sukonstruoti taip, kad atitiktų medienos pramonės poreikius. Jie gali susmulkinti visas medienos atliekas, pvz., paletes, drožlių plokštes ir pan. Pagrindiniai modeliai yra pritaikyti specifiniams kliento reikalavimams (pralaidumo pajėgumai, bunkeris, rotoriaus dizainas ir kt.).

GAZ 102 ir GAZ 252 serijos įrenginiai suprojektuoti smulkinti dideliems medžiagų kiekiams. Vieno veleno smulkintuvai tinkami smulkinti visų tipų medieną bei kietą plastiką. Aukšto našumo varikliai nuo 1 x 22 kW iki 2 x 90 kW su turbokompresoriumi užtikrina didelį pralaidumą.

Series GAZ 82 - GAZ 202 S lentelė (600 x 443)