Modulinės kuro sandėlio platformos su hidrauline grandikline kuro padavimo sistema

Degiklis-1

Kuro sandėliavimui ir pastoviam kuro padavimui į degiklį yra sumontuojama kuro sandėlio platforma su hidrauline grandikline kuro padavimo sistema, kurią sudaro:

  • kuro sandėlio platforma (1,5 x3,0 m/3,0 x3,0 m) su grandikliais;
  • kuro padavimo sraigtas (Ø 110- 190 mm);
  • hidraulinė stotelė su priklausiniais;
  • hidrauliniai cilindrai grandiklių darbui;
  • Moto reduktorius;
  • kuro smulkinimo/pjovimo peilis.

Veikimo principas

Kuro sandėlyje hidro cilindrų pagalba grandiklių judančios dalys paeiliui perstumia kurą į specialaus dviejų sriegio tipų sraigtinio transporterio pusę. Prieš kurui patenkant į transporterio uždaro kanalo angą yra kuro smulkinimo/pjovimo peilis. Kuro transporterio sraigtas turi dviejų tipų sriegius – paprastos vijos ir segmentinės. Pastaroji be kuro perstūmimo dar atlieka ir sušalusio kuro gabalų ardymo funkciją. Taip pat tokia konstrukcija apsaugo nuo kuro padavimo angos užpresavimo kuru. Yra automatinio reverso funkcija. Platformos apačios ertmė yra naudojama šilto oro iš katilinės pusės padavimui ir esant reikalui hidro cilindrų aptarnavimui. Iš kuro sandėlio sraigtinio transporterio kuras yra paduodamas į degiklio kuro padavimo sistemą.

PILNAI AUTOMATIZUOTAS BIOKURO SANDĖLIS SU JUDANČIOMIS GRINDIMIS

UAB Naujoji šiluma projektuojami ir statomi uždaro tipo pilnai automatizuoti biokuro sandėliai su judančiomis grindimis yra skirti biokuro (medienos skiedros, smulkintų miško kirtimo atliekų, medienos apdirbimo pramonės atliekų) saugojimui ir tolygiam padavimui į tarpines kuro talpas ar katilų pakuras. Kuras į kuro sandėlį yra atvežamas auto transportu su galiniu iškrovimu ir yra iškraunamas tiesiai į sandėlį ant judančių grindų. Kuro sandėlyje sumontuoti kuro grėbliai hidrocilindrų pagalba tolygiai tiekia kurą į kuro padavimo transporterius. Pagal kliento poreikius biokuro sandėlis gali būti įrengiamas konteinerinio išpildymo