OPOP

Džiaugiamės turėdami galimybę dirbti kartu su čekų įmone OPOP spol. s.r.o, turinčia brandžią patirtį ir gilias tradicijas siekiančias net 1949 metus. Didžiuojamės 2005 metais tapę vieninteliais įgaliotais atstovais Lietuvoje, turinčiais teisę prekiauti OPOP granuliniais katilais. OPOP vandens šildymo katilus  gaminanti  įmonė OPOP spol. s.r.o,  atsižvelgdama į rinkos pokyčius  nuolat  plečia savo gaminamų produktų asortimentą ir taiko inovatyvius technologinius sprendimus tobulindama savo gaminamus katilus.

OPOP įmonė tai patikimas gamintojas, kurio produktai yra ilgaamžiai, aukščiausios kokybės ir už patrauklią kainą, todėl OPOP spol. s.r.o yra žinoma ne tik Čekijoje ir Slovakijoje, kur yra įsteigta jos dukterinė įmonė – OPOP Slovakia, bet ir  daugiau kaip 25 pasaulio šalyse, į kurias eksportuojami  OPOP katilai. Eksportas sudaro daugiau kaip  60 procentų visų įmonės pardavimų. Daugiausia katilų eksportuojama į  Daniją, Vokietiją, Prancūziją, Šveicariją, Austriją, Lietuvą, Graikiją, Bulgariją, Mongoliją, Lenkiją, Rusiją, Estiją, Latviją ir Baltarusiją. Todėl atsižvelgdama į klientų poreikius įmonė gamina platų  vandens šildymo katilų asortimentą:  granulinius katilus, plieninius ir špižinius rankinio užkrovimo katilus, katilus veikiančius dujų generacijos principu ir vandens šildymui skirtus šildytuvus.

UAB „Naujoji šiluma“ departamentas Energijos parkas jau daugiau kaip 11 metų ne tik prekiauja OPOP granuliniais katilais ir atlieka jų aptarnavimą visoje Lietuvoje, bet ir turi platintojų ir partnerių tinklą bei gali pasiūlyti katilinės įrengimo „iki rakto“  darbus ir dokumentų parengimo finansinei paramai gauti paslaugas pagal galiojančius LAAIF, LVPA ar NMA reikalavimus ir  kvietimus teikti paraiškas.

OPOP spol. s.r.o gaminami vandens šildymo katilai:

  • nuo 14 kW iki 50 kW galios kietu kuru (malkomis, medienos briketais, akmens anglimi) kūrenami vandens šildymo katilai.
  • nuo 10 kW iki 200 kW visiškai automatizuoti medienos granulėmis kūrenami vandens šildymo katilai su danų kompanijos NBE PRODUCTION A/S degikliais. Katilų naudingumo koeficientas siekia net 93,4 %.

Platesnę informaciją apie OPOP granulinius katilus ir kieto kuro katilus rasite Energijos parkas.lt.